Kacper w muzeum

Nakładem Wydawnictwa TADAM ukazuje się właśnie najnowsza książka Adama Święckiego „Gdzie? Jak? Dlaczego? Kacper w muzeum”. Po sukcesie pierwszego tomu „Kacper w operze” Autor sięga po kolejne miejsce związane z kulturą, by przybliżyć je najmłodszym Czytelnikom.

To książka przepięknie zilustrowana i z ważnym przesłaniem – wyprawa do muzeum może być wspaniałą przygodą, może dostarczać niezapomnianych wrażeń i angażować całą rodzinę.

Książka pokazuje, że wybór tematów wystaw i ekspozycji jest olbrzymi a każdy obszar może otworzyć Młodemu Człowiekowi drzwi do podróży w nieznane.
Kacper wciąga Czytelnika do muzealnej gry. Bawi. Zaskakuje. Angażuje umysł i emocje.

Opis okładkowy:
Kacper, mały chłopiec
Z wielką wyobraźnią, zdobywa
Mapę Skarbów. Czym prędzej,
wraz z rodzicami, wyrusza
na wyprawę tajemniczym
szlakiem. Rozpoczyna się
wielka wędrówka, pełna
odkryć, przygód i nowych
znajomości.

Notka o autorze:
Adam Święcki: Absolwent Wydziału Architektury na Politechnice Białostockiej w Białymstoku. Ilustrator, scenarzysta i rysownik komiksowy. Publikował w Polsce, krajach Beneluxu, USA, Wielkiej Brytanii. Jego komiksy to min. „Gaia”, „Wilcze Sny”, „Przebudzone legendy” (cykl oparty na mało znanych polskich legendach i podaniach). Dla Wydawnictwa Tadam tworzy serię „Gdzie, jak, dlaczego?” o małym chłopcu w wielką wyobraźnią oraz „Trochę hałasu z głębi lasu” – komiksy dla najmłodszych ukazujące się w ramach linii wydawniczej „Mój pierwszy komiks”. Obecnie mieszka w Trójmieście, gdzie łowi w morzu nowe pomysły.

Wydawnictwo TADAM | s 28| ISBN  978-83-949890-0-2| Cena: 29,00 | Premiera: 05.02.2018