Zapowiedź sierpniowej nowości

Jak pomóc dziecku radzić sobie z porażką? Jak towarzyszyć dziecku, gdy przeżywa trudne chwile? Jak zaszczepić dzieciom pokorę w przyjmowaniu potknięć?

Wydawnictwo Tadam przedstawia wyjątkową książkę „Moje dwa kółka”.

To książka o dorastaniu, o upadkach, ale też pokazująca możliwość podniesienia się po upadku i dalszej drodze z uśmiechem na ustach. O pokorze i wytrwałości w dążeniu do celu.

Piękny album w delikatnej tonacji, wzbogacony odrobiną fluorescencyjnego koloru pomarańczowego. Pełne życia ilustracje, sympatyczne postaci i poruszająca opowieść o rozwijaniu talentów to kwintesencja książki autorstwa Sebastien Pelon.

Opowieść bogata w emocje, zabawna i delikatna. Książka do nauki dorastania, stanowiąca podstawę do niejednej wspólnej wyprawy z dzieckiem.

Wspaniały album o nauce życia, wytrwałości i przyjaźni takiej najprostszej i najszczerszej, bazującej na partnerskiej wyprawie przez życie, wzajemnej nauce własnych potrzeb i wzajemny zrozumieniu i akceptacji rozlicznych emocji.

 

Już 20 sierpnia do księgarń w całej Polsce trafi książka „Moje dwa kółka” autorstwa niezwykle utalentowanego Sebastien Pelon