LOT OSVALDA”- PRAWDZIWA UCZTA DLA OCZU I DUSZY.

Obok tej malowniczej opowieści pod tytułem „Lot Osvalda” nie można przejść obojętnie. Rozmiar książki jest imponujący, ale zawartość to dopiero prawdziwa dżungla doświadczeń. Córka zachwyciła się wizualnym wyglądem książki, treść ją mocno zaskoczyła. Tytułowy bohater Osvald żył sobie na poddaszu eleganckiej kamienicy, wychodził do pracy, wracał do domu, a jedyną żywą istotą, z którą utrzymywał bliższą relację był ptaszek, o imieniu Fiu-Fiu.

Nasz bohater prowadzi nie mal bezbarwne życie, każdy dzień wygląda tak samo. Osvaldowi jednak nie brakowało do szczęścia niczego. Co dla nas w dzisiejszym świecie wydaje się niemal niemożliwe, zawsze czegoś nam brakuje do szczęścia, choć mamy tak wiele.

 

  

Wdawałoby się, że w życiu Osvalda nie wydarzy się nic wyjątkowego i wszystko nadal będzie się układać po jego myśli, lecz ….

Niestety nadchodzi dzień, w którym najlepszy przyjaciel, mieszkaniec niewielkiej klatki przestaje weselić jegomościa, nie wydaje dźwięków, nie skacze radośnie.

      

Mężczyzna miał nadzieję, że uda mu się rozweselić ptaszka. Nie było to jednak łatwe zadanie. Pewnego dnia w sklepie kupił bardzo wyjątkową roślinę, miał nadzieję, że ona pomoże Fiu-Fiu. I pomogła, lecz nie tak jak Osvald się teko spodziewała. Dzień przywitał Osvalda ogromną zmianą, bo otóż malusia roślinka urosła do gigantycznych rozmiarów, a pokój przypominał prawdziwą dżunglę! Przez to wszystko klatka się przewróciła, a Fiu-Fiu odleciał.

  

Czy uda się odzyskać ukochanego przyjaciela /

Zapraszamy do dżungli, by poznać magiczne zakończenie tej zielonej książki.
  

Książka naprawdę wyjątkową mega format do tego zastosowane w ilustracjach zielone i czerwone kolory z palety Pantone nadają obrazom głębi i znakomicie odzwierciedlają napastliwą intensywność splątanego, zielonego gąszczu. Czytelnik wpada w niego wraz z Osvaldem wprost z obrzeży miasteczka, gdy nagle otwierają się przed nim dwie potężne rozkładane strony, wciągając go w mroczną zieloność, tajemnicze odgłosy dżungli i nieznaną przygodę. Wydawnictwo Tadam bardzo starannie wybiera swe publikacje wiec nic dziwnego, że ta książka to prawdziwa uczta dla oczu i duszy.

 

https://blondynkikreatywnie.blogspot.com/2017/11/lot-osvalda-prawdziwa-uczta-dla-oczu-i.html?m=1