KARTONOWE KOMIKSY DLA NAJMŁODSZYCH DZIECI

TROCHĘ HAŁASU Z GŁĘBI LASU – ADAM ŚWIĘCKI

To już cztery kartonowe komiksy dla najmłodszych dzieci opowiadające o zwierzętach zamieszkujących po sąsiedzku, często odwiedzają się w tych książkach. Każdy z nich jest charakterystyczny i niepowtarzalny. Bohaterów poznajemy dokładniej w kolejnych odcinkach.

„Pan Elegant Lis” to wesoła rymowana opowieść o lisie, który ma bardzo artystyczne usposobienie i zamierza modnie wystroić wszystkie napotkane w lesie zwierzęta. Wśród bohaterów książki znajdziemy nie tylko dobrze już znane z poprzednich odcinków, niedźwiedzia i sowę, ale też borsuka, ślimaka, kreta i mnóstwo innych. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że niespodziewanie nasz projektant mody po środku lasu spotyka PINGWINA! Sprawdźcie skąd się tam wziął i czy uda się go wysłać z powrotem na Antarktydę.

„Pani Detektyw Sowa” to wesoła historia, której główna, tytułowa bohaterka uwielbia zagadki i zabiera czytelnika w podróż tropem zaginionych żołędzi. Wiele zwierząt w lesie będzie trzeba przesłuchać oraz sporo miejsc odwiedzić żeby wyjaśnić wielką zagadkę. Sprawdźcie czy uda się rozwiązać zgubę z dębu!

„Pan Łasuch Miś” to zabawna rymowana przygoda misia, który kradnie miód z ula. Pszczoły, gdy tylko zorientowały się, co się stało, próbują go odnaleźć i ukarać za kradzież. Wypytują wszystkich napotkanych mieszkańców lasu, między innymi sowę – bohaterkę poprzedniego komiksu 🙂

„Pan Kawalarz Wilk” to zupełna nowość, miała premierę kilka dni temu i opowiada historię bardzo rozrywkowego wilka, który świetnie bawi się kosztem innych. Sprawdźcie koniecznie gdzie go to zaprowadzi.

https://www.strefapsotnika.pl/kartonowe-komiksy-dla-najmlodszych-dzieci/