Jakiego koloru są buziaki – Tadam

Czy zastanawialiście się kiedyś jakiego koloru są buziaki? Czy w ogóle buziak ma kolor? Z tymi pytaniami przyszło się zmierzyć Minimoni małej bohaterce książki  „Jakiego koloru są buziaki” autorstwa Rocio Bonilla. Jest to najnowsza książka Wydawnictwa Tadam, której premiera była 09.11.2017 r.
Wszystko rozpoczyna się bardzo niewinnie. Monimoni uwielbia malować. Maluje dużo i nie ma z tym problemu. Nurtuje ją tylko jedno, jakiego koloru są buziaki, jak je namalować? Dziewczynka próbuje dopasować właściwy kolor do buziaków, ale żaden nie jest odpowiedni, żaden nie pasuje. Czy nasza bohaterka odkryje kolor buziaka, przeczytacie w książce.
    
    
Książka ma twardą oprawę i format A4 otwierany poziomo. Na uwagę zasługują pogodne ilustracje, które nadają wyjątkowy charakter książce. Bardzo ładnie wydana pozycja to nie tylko rozważania małej dziewczynki. To także lekcja kolorów, chwila na refleksję. Może to być wyjątkowy prezent, zwłaszcza że na pierwszej stronie mamy etykietę do wpisania właściciela książki. Bardzo lubię takie spersonalizowane prezenty. Na końcu mały czytelnik może puścić wodze fantazji i namalować jakiego jego zdaniem koloru są buziaki.
A Wy wiecie jakiego koloru są buziaki?