„Pan Kawalarz Wilk”

„Pan Kawalarz Wilk”

Adam Święcki

Uroczy komiks dla najmłodszych czytelników, który jest już czwartą częścią z serii „Trochę hałasu z głębi lasu”. Poprzednie tytuły opowiadały o sowie, misiu i lisie, tym razem przyszła pora na wilka. Oczywiście każdą część można czytać niezależnie, jednak całość tworzy piękną kolekcję.

„Tego ranka w całym lesie

wielkie mamy poruszenie.

Kto żyw, czmycha gdzie pieprz rośnie.

A cóż to za wydarzenie?”

Oj wydarzenie w lesie jest doprawdy niesłychane, gdyż Pan Wilk – ogromny kawalarz co rusz czyni mieszkańcom boru niemiłe psikusy. W oczach leśnych stworzeń widać strach i przerażenie, bo niesforny żartowniś kpi sobie z nich i pogrywa. Ślimak, niedźwiedź, lis i wielu innych pada ofiarą przykrych złośliwości, przez co wilk nie ma przyjaciół. Zwierzak nie może pojąć, dlaczego mimo wielu dobrych cech które w sobie widzi, nikt się z nim nie kumpluje. Z pomocą przychodzi owieczka, dzięki której nasz figlarz odkryje radość ze WSPÓLNYCH zabaw. Czasami tak niewiele wystarczy, by znaleźć grono przyjaciół, wystarczy tylko słuchać potrzeb innych i umieć z nimi rozmawiać. A co takiego zmieniło się w wilku, że odtąd wszyscy w lesie chcą się z nim bawić? Koniecznie przekonajcie się o tym osobiście!

 

 

 

 

 

 

Dwie wartościowe i przepięknie wydane pozycje, których nie powinno zabraknąć w biblioteczce małego czytelnika. Jest coś jeszcze! One zdecydowanie rosną z dziećmi, to znaczy że sprawią radość zarówno rocznym pociechom, jak i tym dzieciom które zaczynają przygodę z samodzielnym czytaniem. Niewielka ilość tekstu nie przytłacza, więc dzieci będą miały dużo satysfakcji gdy same poradzą sobie z przeczytaniem opowieści. Polecamy!

Dwie kartonowe książki dla maluchów i nie tylko! – Wydawnictwo TADAM