ISBN: 978-83-947890-0-8Warszawa 2017data premiery: 23 maja 2017format: 210 mm x 297 mmoprawa: miękkailość stron: 20

Łamigłówki Pani Detektyw Sowy

ilustracje: Adam Święcki
kategoria wiekowa: 3+

Wyrusz w świat detektywistycznej przygody wraz z Panią Detektyw Sową, a spotkasz innych bohaterów serii „Trochę hałasu z głębi lasu”: wyostrzając zmysły, odnajdziesz Misia Łasucha, przywrócisz barwy łące i policzysz ukryte rybki.
Ta książka jest wypełniona po brzegi rozmaitymi łamigłówkami i zadaniami rozwijającymi dziecięcą kreatywność. To wyjątkowy zestaw zadań dla najmłodszych.

Zapraszamy małych detektywów do nauki przez zabawę!

Recenzje:

Pamiętacie bohaterów tekturowych komiksów dla najmłodszych Wydawnictwa TADAM? Na blogu jakiś czas temu o nich pisałam link tu. Leny pierwsze i ukochane komiksy, które skradły i moje serce. Łamigłówki z jednym z bohaterów komiksu to naszym zdanie strzał w dziesiąte.
Blondynki Kreatywnieczytaj dalej...
Znacie serię "Trochę hałasu z głębi lasu" wydaną przez Wydawnictwo TADAM jako całokartonowe, rymowane komiksy dla najmłodszych dzieci? Dotychczas ukazały się w jej ramach trzy książeczki autorstwa Adama Święckiego: "Pani Detektyw Sowa", "Pan Łasuch Miś" (nasza recenzja tu) oraz "Pan Elegant Lis". Jeśli lubicie ich bohaterów, to teraz macie wspaniałą okazję na ponowne spotkanie z nimi, przeżycie nowych przygód i pogłówkowanie.
Różane dzieciństwoczytaj dalej...
Czy Wasze pociechy lubią rozwiązywać zagadki i łamigłówki? Jeśli tak, to mam bardzo fajną propozycję na lato od Wydawnictwa TADAM, mianowicie "Łamigłówki Pani Detektyw Sowy", autorstwa Adama Święckiego. Pamiętacie bohaterów tekturowych komiksów dla najmłodszych owego wydawnictwa? Na blogu jakiś czas temu o nich pisałam. Jeśli nie - nie szkodzi, na dole wstawię linki do komiksów.
Mama Tosiaczkaczytaj dalej...